На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки Ізіпей (Easypay)

Скільки активних акцій зараз є на Ізіпей (Easypay)?

На нашому сервісі зараз доступно 0 акцій для Ізіпей (Easypay)

Що можна отримати по акції або промокоду Ізіпей (Easypay)?

За допомогою нашого сервісу на Ізіпей (Easypay) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на Ізіпей (Easypay)?

На сторінці акції Ізіпей (Easypay), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією Ізіпей (Easypay)?

Знижки, акції та промокодом Ізіпей (Easypay) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

Ізіпей (Easypay) - знижки, акції та промокоди ◦ травень 2022


Рейтинг Easypay 5:
(1 раз оцінили)

Easypay (https://easypay.ua) - система прийому платежів з можливістю оплатити понад 2500 послуг онлайн безпосередньо на сайті компанії як зі стаціонарних комп'ютерів, так і з мобільних пристроїв. У зареєстрованих користувачів в особистому кабінеті є можливість відслідковувати історію операцій і налаштовувати регулярні платежі, додавати банківські карти і створювати шаблони платежів.
Перевагами платіжного сервісу є швидкість, доступність і безпеку платежів. Система щорічно підтверджує статус відповідності міжнародним стандартам інформаційної безпеки (PCID) зі зберігання, обробки, передачі та управління даними власників платіжних карт. Високотехнологічний процесинг компанії дозволяє обробляти мільйони платіжних транзакцій на добу. Компанія присутня на ринку більше 10 років.


Контактна інформація Easypay:

Актуальні акції в Ізіпей (Easypay):

Акції які можуть вас зацікавити:

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber