На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки Гло (Glo)

Скільки активних акцій зараз є на Гло (Glo)?

На нашому сервісі зараз доступно 1 акцій для Гло (Glo)

Що можна отримати по акції або промокоду Гло (Glo)?

За допомогою нашого сервісу на Гло (Glo) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на Гло (Glo)?

На сторінці акції Гло (Glo), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією Гло (Glo)?

Знижки, акції та промокодом Гло (Glo) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

Гло (Glo) - знижки, акції та промокоди ◦ серпень 2022


Рейтинг Glo 4.5:
(125 раз оцінили)

glo ™ - інноваційна технологія, яка нагріває тютюн, а не спалює його. Принцип роботи пристрою полягає в тому, що тютюн нагрівається до 245-280оС, в результаті чого утворюється нікотиновий аерозоль. Як результат - тютюн зберігає максимум смаку, при цьому без попелу і диму *, а кількість виділених токсинів менше на 90% **.
glo ™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.
* У порівнянні зі звичайною сигаретою при курінні. Це не обов'язково означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові
** Порівняння диму від спаленого тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих ВООЗ до зменшення. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.


Контактна інформація Glo:

Актуальні акції в Гло (Glo):

Безкоштовний тест-драйв Glo

Акція діє до 31-12-2022

Акції які можуть вас зацікавити:

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber