На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки Медікіт (Medikit)

Скільки активних акцій зараз є на Медікіт (Medikit)?

На нашому сервісі зараз доступно 0 акцій для Медікіт (Medikit)

Що можна отримати по акції або промокоду Медікіт (Medikit)?

За допомогою нашого сервісу на Медікіт (Medikit) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на Медікіт (Medikit)?

На сторінці акції Медікіт (Medikit), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією Медікіт (Medikit)?

Знижки, акції та промокодом Медікіт (Medikit) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

Медікіт (Medikit) - знижки, акції та промокоди ◦ серпень 2021


Медікіт (Medikit)
Рейтинг Medikit 4.6:
(114 раз оцінили)

Перша в Україні платформа, яка надає миттєву онлайн зв'язок з доктором. З огляду на ситуацію з поширенням вірусу COVID-19, і небезпекою особистого прийому в лікарні, платформа пропонує онлайн консультації з лікарями для всіх українців, незалежно від їх місця розташування.
Зараз на платформі консультують лікарі 47 різних спеціалізацій. Всі вони мають досвід роботи в провідних державних і приватних медичних установах України. У доктора можна запитати і вирішити все, що стосується вашого здоров'я.
70% питань до лікаря можна вирішити онлайн.

Актуальні акції в Медікіт (Medikit):

😞 Нажаль, зараз в Медікіт (Medikit) відсутні акції!

Акції які можуть вас зацікавити: