На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки Ово юа (Ovo UA)

Скільки активних акцій зараз є на Ово юа (Ovo UA)?

На нашому сервісі зараз доступно 0 акцій для Ово юа (Ovo UA)

Що можна отримати по акції або промокоду Ово юа (Ovo UA)?

За допомогою нашого сервісу на Ово юа (Ovo UA) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на Ово юа (Ovo UA)?

На сторінці акції Ово юа (Ovo UA), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією Ово юа (Ovo UA)?

Знижки, акції та промокодом Ово юа (Ovo UA) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

Ово юа (Ovo UA) - знижки, акції та промокоди ◦ травень 2022


Рейтинг Ovo UA 4.5:
(106 раз оцінили)

Ovo Ua - це доставка овочевих, фруктових та зелених продуктів на дім. Всі пропозиції доставляються на наступний день. Це створено для того, щоб ви могли легко і швидко зібрати свою продуктову корзину та отримати доставку до дверей. Наш сайт побудований за принципом «як я купую в супермаркеті». Ми напряму працюємо з постачальниками та закуповуємо якість, яке вище, ніж у класичних супермаркетах. Ми не конкуруємо з супермаркетами та магазинами в офлайн. У нас великий вибір продуктів більш ніж 120 найменувань, чого немає у супермаркетах. Наша продукція також відрізняється свіжістю. Ми упаковуємо покази договору на складі не порушеного температурного режиму та пропонуємо всім клієнтам до дверей, що дозволяє отримати максимальну свіжість продуктів.


Контактна інформація Ovo UA:

Актуальні акції в Ово юа (Ovo UA):

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber