На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки Вов боді слім (Wowbodyslim)

Скільки активних акцій зараз є на Вов боді слім (Wowbodyslim)?

На нашому сервісі зараз доступно 4 акцій для Вов боді слім (Wowbodyslim)

Що можна отримати по акції або промокоду Вов боді слім (Wowbodyslim)?

За допомогою нашого сервісу на Вов боді слім (Wowbodyslim) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на Вов боді слім (Wowbodyslim)?

На сторінці акції Вов боді слім (Wowbodyslim), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією Вов боді слім (Wowbodyslim)?

Знижки, акції та промокодом Вов боді слім (Wowbodyslim) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

Вов боді слім (Wowbodyslim) - знижки, акції та промокоди ◦ травень 2022


Рейтинг Wowbodyslim 4.5:
(107 раз оцінили)

WOWBODY slim - онлайн-програма схуднення для жінок 18-55 років. Допомагає скинути зайву вагу за короткий термін. Є курси 28 днів, 84 дня. У програмі: Відеотренування, рецепти, схема здорового харчування, рекомендації від дієтологів і психологів. - Авторська програма тренувань / вправ від Аніти Луценко та Юлії Богдан - унікальне збалансоване меню для схуднення без дієт (+ списки для закупівлі в магазині, схема заміни продуктів, якщо їх немає в наявності) - вебінари з тренерами, психологом, нутриціології - закриті чати з експертами і учасницями програми - автоконтроль схуднення (кілограми, обсяги) - персоналізовані рекомендації для клієнтів - є безкоштовний пробний день - є заморозка програми на 7 і 14 днів.


Контактна інформація Wowbodyslim:

Актуальні акції в Вов боді слім (Wowbodyslim):

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber