На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Про нас

Багато українських користувачів вже по достоїнству оцінили наш новий сервіс PROMO-OMO, що надає відмінну можливість купити зі знижкою товари улюблених брендів, не докладаючи особливих зусиль. Для тих, хто ще не встиг випробувати на собі переваги цього сайту - трохи корисної інформації.

PROMO-OMO - унікальний ресурс, який зібрав в одному місці сотні вигідних пропозицій від популярних інтернет-магазинів України, що значно полегшує пошук акційних товарів / послуг і робить покупки ще приємніше.

Вибір акцій на сервісі просто величезний, а кількість нових пропозицій зростає з кожним днем.

Сьогодні нашими партнерами є понад 150 українських компаній, що охоплюють різні сфери діяльності: від дистриб'юторів одягу і взуття, косметики, побутової техніки до медичних центрів, страхових і туристичних агентств.

Ми співпрацюємо з Eldorado, Grenka, Farvater Travel, Hyundai Ukraine, INTERTOP, Krauff, Kyivstar, MOYO, PUMA, SkyUP Airlines, Watsons, Фокстрот та багатьма іншими лідерами ринку.

Отримати знижку за допомогою PROMO-OMO можна буквально в один клік: все, що необхідно - це перейти за посиланням https://promo-omo.com.ua. Перед вами відкриється перелік всіх наявних дисконтів, які також можна відфільтрувати за категорією, магазину чи виду і, тим самим, значно прискорити процес пошуку.

Абсолютна перевага нашого сервісу в простоті і це робить його доступним для користувачів усіх вікових категорій і переваг. Наприклад, вам більше не доведеться витрачати час на реєстрацію: на PROMO-OMO акцій знаходиться у вільному доступі. Крім того, в добавок до хорошим знижкам, користувачі нашого сервісу отримують гарантовані бонуси, такі як подарунок до замовлення або безкоштовна доставка. Стати їх володарями можна, виконавши пару простих дій - перейти за посиланням або скопіювати промокодом. Але, як то кажуть, все не зрозумієш, поки сам не спробуєш.

Здійснюйте покупки з PROMO-OMO, ми навчимо вас економити, не відмовляючи собі в задоволеннях!

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber