На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки 5000miles

Скільки активних акцій зараз є на 5000miles?

На нашому сервісі зараз доступно 0 акцій для 5000miles

Що можна отримати по акції або промокоду 5000miles?

За допомогою нашого сервісу на 5000miles ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на 5000miles?

На сторінці акції 5000miles, потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією 5000miles?

Знижки, акції та промокодом 5000miles в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

5000miles - знижки, акції та промокоди ◦ липень 2022


Рейтинг 5000miles 4.6:
(117 раз оцінили)

Бренд "5000 Miles" народився завдяки подорожі Середньою Азією, проведеної кілька років тому. Тоді перевали та річки доводилося долати у кросівках. Замість трекінгових палиць у руках була палиця - подарунок від місцевого пастуха, а куплена кілька років тому термобілизна стала в нагоді тільки при ночівлях, адже йти в ній було неможливо. Вона погано відводила вологу, дратувала, і тіло в ній дуже швидко перегрівалося. У тому поході були зелені долини, висоти за 4000 метрів, сніжники, каменепади, вируючі гірські потоки та незліченні чаювання з пастухами та їхніми родинами. У ньому прийшло усвідомлення важливості гарного екіпірування, і з'явилося бажання ділитися пережитими емоціями з іншими. Симбіоз двох думок трансформувався в ідею створити якісний одяг для активного відпочинку та зробити його доступним. Ми дуже хочемо, щоб ви теж проживали дивовижні моменти у своїх подорожах, будь вони на велосипеді, піші, байдаркові, або на лижах. Чому "5000 Miles"? Тому що саме ті 5000 миль за 5 тижнів у Середній Азії породили в нас бажання зробити світ кращим. І це наш внесок. Наш бренд існує на ринку з 2013 року та продовжує успішно розвиватися.


Контактна інформація 5000miles:

Актуальні акції в 5000miles:

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber