На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки Аурум (Aurum)

Скільки активних акцій зараз є на Аурум (Aurum)?

На нашому сервісі зараз доступно 0 акцій для Аурум (Aurum)

Що можна отримати по акції або промокоду Аурум (Aurum)?

За допомогою нашого сервісу на Аурум (Aurum) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на Аурум (Aurum)?

На сторінці акції Аурум (Aurum), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією Аурум (Aurum)?

Знижки, акції та промокодом Аурум (Aurum) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

Аурум (Aurum) - знижки, акції та промокоди ◦ серпень 2022


Рейтинг Aurum 4.5:
(124 раз оцінили)

Завдяки унікальному підходу до вибору асортименту, а також команді професіоналів вже до 2010 року мережа налічувала понад 20 магазинів.

Ключовим моментом у розвитку Компанії став 2013 рік. Була переглянута довгострокова стратегія мережі і створений бренд "AURUM", який об'єднав в собі величезну досвід, накопичений за довгі роки і новітні тренди ювелірного бізнесу.

У 2014 році був відкритий перший магазин під брендом "AURUM" і вже в 2015 році всі магазини Компанії об'єдналися під одним брендом. Зараз мережа нараховує більше 40 магазинів по всій Україні і стрімко розвивається, щоб бути ближче до улюбленим клієнтам.

Основа філософії бренду - вишуканий асортимент, здатний задовольнити побажання кожного клієнта. Завдяки детальному підбору виробів з кращих колекцій заводів - виробників України, в мережі "AURUM" Ви знайдете індивідуальне прикраса, здатне створити неповторні емоції від володіння ним.

Професійні консультанти, знавці ювелірної історії, допоможуть гостям підібрати прикраси, які відповідають їх характеру і темпераменту і підкреслять індивідуальний стиль.Контактна інформація Aurum:

Актуальні акції в Аурум (Aurum):

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber