На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки Кардо (Cardo)

Скільки активних акцій зараз є на Кардо (Cardo)?

На нашому сервісі зараз доступно 0 акцій для Кардо (Cardo)

Що можна отримати по акції або промокоду Кардо (Cardo)?

За допомогою нашого сервісу на Кардо (Cardo) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на Кардо (Cardo)?

На сторінці акції Кардо (Cardo), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією Кардо (Cardo)?

Знижки, акції та промокодом Кардо (Cardo) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

Кардо (Cardo) - знижки, акції та промокоди ◦ серпень 2021


Кардо (Cardo)
Рейтинг Cardo 4.5:
(102 раз оцінили)

Бренд «CARDO» виробляє модний жіночий одяг mass market, розраховану на жінок від 20 до 35 років. Дизайнери бренду працюють в найбільш затребуваному сегменті fast fashion. При розробці моделей враховуються останні модні віяння і конструкційні особливості регіону. В результаті виходять модні моделі, побудовані по ідеальним лекалами, відмінно сидить на представниць прекрасної статі країн СНД. Щотижня в асортименті з'являється кілька нових моделей. Виготовлення та пошиття одягу проводиться на передовому обладнанні відповідно до вимог європейських стандартів. Застосовуються сучасні основні та допоміжні матеріали від кращих фірм-виробників. Контролюючи розробку моделей, виробництво і дистрибуцію, компанія може запропонувати партнерам швидке потрапляння продукції в торговельні точки.

Контактна інформація Cardo:

Актуальні акції в Кардо (Cardo):

😞 Нажаль, зараз в Кардо (Cardo) відсутні акції!