На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки Флагман (Flagman)

Скільки активних акцій зараз є на Флагман (Flagman)?

На нашому сервісі зараз доступно 1 акцій для Флагман (Flagman)

Що можна отримати по акції або промокоду Флагман (Flagman)?

За допомогою нашого сервісу на Флагман (Flagman) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на Флагман (Flagman)?

На сторінці акції Флагман (Flagman), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією Флагман (Flagman)?

Знижки, акції та промокодом Флагман (Flagman) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

Флагман (Flagman) - знижки, акції та промокоди ◦ квітень 2024


Рейтинг Flagman 4.6:
(118 раз оцінили)

Flagman - одна з провідних компаній східно-європейського рибальського ринку. Рибальські снасті та туристичне спорядження під її торговими марками можна зустріти в усіх куточках нашої країни на будь-якій водоймі.
Почавши свою діяльність в 2000 році як невелика оптова компанія, Flagman, прийнявши ряд сміливих і, як виявилося, вірних рішень швидко пройшов шлях становлення і розвитку, менш ніж за 10 років вибившись в безумовні лідери.
Flagman є власником власних торгових марок: Flagman, Forrest, Carp Pro, Azura. Крім того, компанія офіційно представляє на українському ринку продукцію багатьох світових брендів: Milo, Mepps, Preston Innovations, Korum, Drennan, Korda, Innovate Baits, Yum, Myran, Spider і т. Д.
Мережа рибальських супермаркетів Flagman - найбільша в Україні. Вона включає 35 магазин в 19 містах: Києві, Харкові, Львові, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Запоріжжя, Рівне, Херсоні, Черкасах, Чернігові, Білій Церкві, Вінниці, Івано-Франківську, Кам'янському, Кропивницького, Кривому Розі, Полтаві, Хмельницькому. Крім того, в мережу входить інтернет-магазин flagman.kiev.ua - один з найбільш популярних інтернет-магазинів в нашій країні. Останні роки ознаменувалися створенням ряду зарубіжних представництв.
З моменту свого створення Flagman активно включився в підтримку риболовного спорту. На сьогоднішній день компанія є титульним спонсором ряду національних збірних, які успішно виступають на світових чемпіонатах. Крім того, вона проводить велику кількість власних змагань різних рівнів, що сприяє пропаганді дбайливого ставлення до природи і здорового способу життя.


Контактна інформація Flagman:

Актуальні акції в Флагман (Flagman):

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber