На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки Фудекс24 (Foodex24)

Скільки активних акцій зараз є на Фудекс24 (Foodex24)?

На нашому сервісі зараз доступно 0 акцій для Фудекс24 (Foodex24)

Що можна отримати по акції або промокоду Фудекс24 (Foodex24)?

За допомогою нашого сервісу на Фудекс24 (Foodex24) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на Фудекс24 (Foodex24)?

На сторінці акції Фудекс24 (Foodex24), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією Фудекс24 (Foodex24)?

Знижки, акції та промокодом Фудекс24 (Foodex24) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

Фудекс24 (Foodex24) - знижки, акції та промокоди ◦ квітень 2024


Рейтинг Foodex24 4.5:
(114 раз оцінили)

Foodex24 - це не просто сервіс-доставка, а онлайн-супермаркет з власним складом, побудований за 14 днів. Засновник Foodex24 побачив гостру потребу появи такого сервісу в період карантину тому, що ходити по магазинам стало небезпечно. З нами ви можете не хвилюватися, тому що ми - найбезпечніша доставка продуктів у Києві. Наші співробітники складу працюють в захисних костюмах, а кур'єри, які завжди в масках і рукавичках, швидко доставлять вам всі необхідні продукти! Замовити продукти можна в кілька кліків. Простіше шопінгу і придумати важко. Ніяких черг, важких сумок і ризику! Просто виберіть - ми зробимо все інше.


Контактна інформація Foodex24:

Актуальні акції в Фудекс24 (Foodex24):

Акції які можуть вас зацікавити:

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber