На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки С-телл (S-tell)

Скільки активних акцій зараз є на С-телл (S-tell)?

На нашому сервісі зараз доступно 1 акцій для С-телл (S-tell)

Що можна отримати по акції або промокоду С-телл (S-tell)?

За допомогою нашого сервісу на С-телл (S-tell) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на С-телл (S-tell)?

На сторінці акції С-телл (S-tell), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією С-телл (S-tell)?

Знижки, акції та промокодом С-телл (S-tell) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

С-телл (S-tell) - знижки, акції та промокоди ◦ квітень 2024


Рейтинг S-tell 4.6:
(112 раз оцінили)

Компанія "S-TELL" - найбільша роздрібна мережа з продажу товарів і послуг мобільного зв'язку в Україні, представлена ​​на ринку з 1998 року. Ми стояли біля самих витоків вітчизняного ринку телекомунікацій і продовжуємо активно працювати над тим, щоб мобільний зв'язок і високі технології ставали доступними все більшій кількості людей в нашій країні.
"S-TELL" сьогодні - це популярна торгова марка, яка об'єднує 130 торгових точок в найбільших регіонах України. Компанія продовжує динамічно розвиватися, роблячи акцент на якісних, а не кількісних показниках.
За роки роботи колективом нашої компанії був придбаний безцінний досвід і відмінне розуміння потреб українських споживачів. На основі отриманих знань були сформовані і активно застосовуються унікальні принципи роботи і передові підходи до обслуговування покупців, які допомагають нам працювати з максимальною ефективністю на благо наших клієнтів.


Контактна інформація S-tell:

Актуальні акції в С-телл (S-tell):

Знижки до 30%!

Акція діє до 31-12-2024

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber