На цьому сайті використовуються файли 🍪 cookies, це допомагає зробити сайт краще. Детальніше...

Часті питання про акції та знижки Спік Ап (Speak Up)

Скільки активних акцій зараз є на Спік Ап (Speak Up)?

На нашому сервісі зараз доступно 0 акцій для Спік Ап (Speak Up)

Що можна отримати по акції або промокоду Спік Ап (Speak Up)?

За допомогою нашого сервісу на Спік Ап (Speak Up) ви зможете: купити зі знижкою, отримати подарунок при оформленні замовлення або оформити послугу "безкоштовна доставка"

Як скористатися промокодом на Спік Ап (Speak Up)?

На сторінці акції Спік Ап (Speak Up), потрібно клікнути на кнопку "Перейти до акції", вам в буфер буде скопійовано промокод, який ви повинні будете вказати при оформленні замовлення.

В яких містах можна скористатися акцією Спік Ап (Speak Up)?

Знижки, акції та промокодом Спік Ап (Speak Up) в Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Харкові, Запоріжжі Одесі, Миколаєві, Вінниці, Херсоні, Полтаві, Рівному, Чернігові, Черкасах, Хмельницькому, Кропивницького, Луцьку, Тернополі, Ужгороді , Сумах, Чернівцях.

Спік Ап (Speak Up) - знижки, акції та промокоди ◦ травень 2022


Рейтинг Speak Up 4.5:
(111 раз оцінили)

Міжнародна школа Speak Up заснована в 2000 році в Польщі і є однією з найбільших мереж мовних шкіл в Європі. Станом на 2018 рік у мережу входить близько 100 шкіл в семи країнах - Польщі, Україні, США, Саудівської Аравії, Єгипті, Росії та В'єтнамі, в яких зараз навчається понад 100 тисяч студентів. В Україні працює 14 шкіл Speak Up в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та Кривому Розі. У нас постійно вчиться близько 10 тисяч студентів, і понад 50 тисяч вже пройшли навчання!


Контактна інформація Speak Up:

Актуальні акції в Спік Ап (Speak Up):

×
Приєднуйтесь до нас
Telegram Viber